Local legislators join fight to bring clean energy solutions

Local legislators join fight to bring clean energy solutions

It was great to see so many residents attend Climate Can’t Wait: Clean Energy Forum at West Chester University on July 25th and ask how we can work to bring clean and renewable energy in Pennsylvania and in our local communities!

Thank you to PennEnvironment, all the panelists, and residents for your passion to create a cleaner future. Couldn’t make the meeting? Read the Daily Local’s recap here.

Photo by Digital First Media.

 

4 Replies to “Local legislators join fight to bring clean energy solutions

 • Mucize Yanık Kremi

  By Mucize Yanık Kremi

  Yanıklar için En Etkili Kremler Nelerdir | En İyi Mucize Yanık Kremi İsimleri ve Doğal Çözümler

 • totobo üyelik

  By totobo üyelik

  totobo üyelik totobo giriş ve totobo üyelik tarzı sitelerde yatırım bonusu

 • sms onay

  By sms onay

  SMS Onay hizmeti genellikle şirketlerin yaptıkları kampanyalarda tercih edilen bir hizmet türüdür. Şirketler mevcut kampanyalarından herkesin bir defa yararlanmasını istedikleri için bir telefondan sadece bir kez onaya müsade etmektedir. Diğer yandan, kampanyalardan çok daha fazla sayıda yararlanmak için smsgetir sms onay hizmetini alabilirsiniz. Sitemizden hizmet almanız için üye olmanız yeterlidir. Web sitemizden SMSGetir için verdiğimiz tüm numaralar sanal olmakla birlikte herhangi bir fiziki sim kartı hizmeti vermemekteyiz.

 • sms onay

  By sms onay

  SMS Onay hizmeti genellikle şirketlerin yaptıkları kampanyalarda tercih edilen bir hizmet türüdür. Şirketler mevcut kampanyalarından herkesin bir defa yararlanmasını istedikleri için bir telefondan sadece bir kez onaya müsade etmektedir. Diğer yandan, kampanyalardan çok daha fazla sayıda yararlanmak için getirsms sms onay hizmetini alabilirsiniz. Sitemizden hizmet almanız için üye olmanız yeterlidir. Web sitemizden GetirSMS için verdiğimiz tüm numaralar sanal olmakla birlikte herhangi bir fiziki sim kartı hizmeti vermemekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.